УЗД

Ультразвукове дослідження в наш час являється важливим компонентом діагностики в усіх областях клінічної медицини.

Часто задають питання  - де краще зробити  УЗ обстеження?  

Головне – це сучасність апарату і кваліфікація спеціаліста. В нашій поліклініці — УЗ-апарат експертного класу, що поєднує в собі якість світового класу та найновіші технології. За допомогою такого апарату можна обстежeувати людину з народження і діагностувати патологію всіх органів та систем. Лікар ультразвукової діагностики – це лікар вищої категорії і має великий досвід роботи.

uzd2

Часто правильний  діагноз можна поставити тільки завдяки УЗ діагностиці.

Переваги УЗ діагностики очевидні:

  • висока інформативність;
  • повна безпечність процедури;

  • безболісність;

  • неінвазивність;

  • можливість багаторазового застосування без шкоди для здоров’я.

Ультразвукове дослідження дозволяє оцінити стан і анатомічну структуру таких органів і систем організму людини, як м’які тканини (м’язи і підшкірна клітковина), лімфатичні вузли, молочні залози, щитоподібна залоза, печінка, селезінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, сечовий міхур, нирки, передміхурова залоза, матка, яєчники, суглоби, нервові стовбури, магістральні судини - в тому числі верхніх і нижніх кінцівок, голови, серця та ін.

У ПП "Малятко Плюс" проводяться такі види УЗ обстеження ДЛЯ ДОРОСЛИХ:

  • ехокардіоскопія серця

  • доплерографія судин голови та шиї, артерії і вени верхніх, нижніх кінцівок та паренхіматозних органів;

Детальніше про різні види УЗ обстеження 

УЗД серця. 

Дає можливість діагностувати захворювання серця, пороки серця, дефекти клапанного апарату, аневризми аорти, хвороби міокарда. Крім того, з допомогою доплерографії можна визначити швидкість кровотоку. УЗД серця призначають при болях в області серця, задусі, при серцевих шумах, серцебитті, підвищенні артеріального тиску, серцевій недостатності, підозрі на ендокардит, при набутих або вроджених вадах серця.

УЗД судин.

uzd1Кровоносні судини – це система живлення всього організму, тому важливо знати, що вони у повному порядку. Дуплексне ультразвукове сканування артерій і вен на сучасному обладнанні дозволяє оцінити стан просвіту і стінок судин, клапанний апарат, зміну швидкості і характер кровотоку та ін.  Дослідження судин шиї необхідне при підозрі на недостатнiсть мозкового кровообігу, системному атеросклерозі, посттравматичних ураженнях судин. Обстеження кровотоку органів черевної порожнини (печінки, селезінки, нирок та ін.) дозволяє уточнити причину захворювання. Ультразвукове обстеження вен нижніх кінцівок дає можливість виявити варикозну хворобу ще на доклінічній стадії. Показами до УЗД голови та шиї є порушення сну, швидка стомлюваність, головний біль, запаморочення, біль та оніміння в області шиї, погіршення пам'яті та уваги, шум у голові та вухах, перинатальна енцефалопатія, вегето-судинна дистонія, наслідки черепно-мозкової травми та ін. Протипоказань до обстеження судин немає.

 

Вартість послуг:

  • УЗД серця - 200 грн
  • судини голови/шиї - 300 грн
  • судини кінцівки (однієї) - 150 грн