Сімейний лікар

Ви і ваші батьки мають можливість відвідати нашого сімейного лікаря.

У приватній поліклініці «Малятко Плюс» на Вас чекає сімейний лікар вищоі категоріі
(додаткова спеціалізація - пульмонологія).

На Заході сімейна медицина давно знайшла свою нішу і визнана однією з найефективніших. Розвиток сімейної медицини в Україні та бепосередньо у Хмельницькому - це ще один крок назустріч нашим пацієнтам!

Завдяки постійному лікуванню людини у одного спеціаліста, сімейному лікарю не лише дуже добре відома вся історія хвороб пацієнта, йому також відомі медичні карти всієї родини. Знаючи загальний стан здоров'я у сім'ї лікар може набагато точніше встановити діагноз, завчасно передбачити можливі ускладнення, а також більш ефективно призначати профілактичні заходи чи обстеження. До того ж сімейному лікарю легше визначити випадки спадкових хвороб.

До того ж, для людей стає все важливішим чинник економії часу: в умовах сучасного життя пацієнт не може дозволити собі, зіткнувшись з проблемою, проходити ланцюжок різних фахівців, чекаючи аналізи і діагноз від кожного. Час стає все дорожче, і такий універсальний спеціаліст, як сімейний лікар якраз той, хто допоможе комфортно та ефективно вести лікування всієї родини.

Важливо! Можна отримати ЛІКАРНЯНИЙ ЛИСТ по хворобі (для дорослого, а не тільки по догляду за дитиною) для працюючих!

Сімейний лікар та педіатри приймають участь в медичній реформі, тому прийом може бути безкоштовний!  Для цього необхідно підписати декларацію і користуватись послугами за потребою.

 


ПП "Приватна клініка "Малятко Плюс" постійно покращує лікувальну базу.
Наразі ведуться перемовини про прийом вузьких спеціалістів для дорослих (невролог, кардіолог, ортопед та ін).

Слідкуйте за новинами!