Масаж

Дитячий масаж – це один із найкращих способів профілактики і лікування багатьох захворювань, з якими можуть зіткнутись Ваші малюки в перші роки життя.

Масаж дітям  грудного віку і новонародженим показаний при захворюваннях опорно-рухового апарату, неврологічних захворюваннях, захворювання органів дихання і шлунково-кишкового тракту, здоровим дітям для профілактики  і загальноукріплюючого впливу.

Проведення масажу вже в перші неділі після народження дозволяє дитині позбутися від пологового стресу і пристосуватись до нових умов життя. Враховуючи те, що в грудному віці медикаментозне лікування не завжди можливе, курс масажу, який проведе кваліфікований спеціаліст, є справжніми ліками від багатьох недуг: відпологових травм до колік кишківника.

В разі необхідності до курсу масажу додається лікувальна гімнастика.

Ефект від цих процедур видно вже після декількох сеансів, при цьому малюк отримує позитивні емоції  і ніяких побічних дій, в нього покращується робота опорно-рухового апарату, органів дихання, терморегуляційних механізмів. Процедура позитивно впливає на центральну нервову систему і систему кровообігу, підвищується загальний опір організму, а також:

  • сприяє здоровому сну, становленню режиму дня, травлення, підсиленню рухової активності (дитина вчасно починає тримати голову, сидіти, стояти), укріплюються м’язи спини, ніг, рук, живота;
  • знімає або підсилює м’язовий тонус;
  • застосовується при лікуванні кривошиї, дисплазії кульшового суглобу, деформації кісток гомілки та стопи, рахіті.

У дітей старше 4-5 років спостерігається така патологія, як плоскостопість. В цьому віці вона може бути фізіологічною, але в подальшому Ваша дитина має впоратитись з цим сама. Для цього батьки повинні допомогти їй укріпити м’язи стопи та гомілки, забезпечити належне взуття. В тому випадку коли це явище вже виникло, корекцію необхідно проводити не тільки за допомогою масажу. В нашій клініці така патологія лікується комплексно. На першому етапі проводиться масаж стоп, гомілок. На другому – лікувальна фізкультура на спеціальному гімнастичному обладнанні. Для цього використовуються спеціальні доріжки, різноманітні килимки, подушки, м’ячики, валики. Третім етапом є застосування спеціального взуття або устілок.

У дітей шкільного віку найчастішим захворюванням опорно-рухового апарату є порушення постави (кіфоз, лордоз, сколіоз). Курси масажу разом із  лікувальною фізкультурою і заняттями на профілакторі Євмінова  допоможуть справитись із цією недугою. 
Курс масажу та лікувальної фізкультури у нашій клініці Ваші діти можуть пройти за направленнями від інших лікарів, а також за власним бажанням батьків.

Інші види лікувально-реабілітаційних послуг для дітей у нашій поліклініці: