Первинний огляд новонародженого

ПП "Малятко Плюс" пропонує таку послугу як первинний огляд та патронаж новонародженого.

 Усі ми знаємо, що після виписки із пологового будинку молода мама стикається з низкою практичних проблем, правильно вирішити які без шкоди для малюка не допоможуть ні тематичні книжки, ані поради з інтернету.

Наші педіатри разом із медичною сестрою навчать Вас основам догляду за дитиною, зокрема правильному харчуванню (як дитини, так і матері, яка годує груддю), порадять, як правильно одягати та купати немовля, доглядати за пуповинною ранкою та багато іншого.

В поліклініці Вашій дитині виміряють зріст, проконтролюють приріст ваги та оцінять гармонійність фізичного розвитку. Під пильним контролем лікаря-імунолога та педіатра Вам буде запропонований  індивідуальний календар щеплень згідно нормативних документів МОЗ України. Молоду маму також можуть навчити азам масажу та гімнастики для новонароджених.

За Вашим бажанням, у поліклініці ми можемо вести медичну картку дитини, до якої заносяться дані усіх обстежень. Діти, які перебувають у нас на обліку, проходять періодичні обстеження (як правило, один раз на місяць).

При першому Вашому відвідуванні поліклініки з новонародженим - попередьте про це реєстратора.