Профілактичний огляд перед садочком і школою

Ваша дитина йде в перший клас?
Ви вперше ідете в садочок?

Крім зошитів та олівців необхідно мати довідку про стан здоров'я дитини.

Для того щоб для Вас і Ваших дітей процес отримання довідки став максимально зручним, ми детально продумали систему проведення профілактичних оглядів спеціалістами, що займе у вас в лише один день.

Малюка оглянуть: педіатр, ортопед, невропатолог, офтальмолог, ендокринолог, стоматолог, лор. Якщо Вашій дитині необхідні додаткові обстеження (УЗД, ЕКГ, комп'ютерна діагностика зору та ін.) - Ви також можете зробити це у нас.

Після завершення огляду Ви отримаєте детальне заключення про стан здоров'я вашої дитини.

Форма 026/о,
що видається після проходження огляду - затверджена МОЗ України.

 

УВАГА !

Для дітей, які проходять медичний огляд перед вступом до садочку чи школи є можливість пройти  комп'ютерну діагностику зору всього за 20 грн !

Авторефкератометрія - метод, що застосовується для визначення оптичної сили ока (рефракції) і кривизни рогівки. Процедура проводиться на автоматичному авторефкератометрі – пристрої, що самостійно проводить оцінку оптичної системи очей. Це сучасний комп’ютеризований пристрій, обладнаний відеокамерою, який фукусує пристрій на око, знімає показники його оптики. Після цього авторефкератометр сам налаштовується і обстежує друге око. Завершується процедура роздруківкою даних рефракції кожного ока із вказаною міжзіничною відстанню.

Комплексна діагностика проводиться лікарем - дитячим офтальмологом в умовах спеціально облаштованого кабінету.