Годованюк Анна Юріївна

Педіатр

2013 - 2019 р. навчалась у Вінницькому національному медичному університеті імені М.І.Пирогова.

2019 р.  стажувалась у провідній клініці столиці Туреччини, м. Стамбул  “Medical Park” за фахом педіатрія.

2019 - 2021 р. проходила інтернатуру на базі вінницької обласної дитячої клінічної лікарні та хмельницької обласної дитячої лікарні за спеціальністю педіатрія.

2021 р почала працювати лікарем педіатром в КНП « Хмельницька обласна дитяча лікарня» ХОР та приватній поліклініці «Малятко+»

2022 р пройшла спеціалізацію в національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика за спеціальністю генетика - медична.

2023 р стажувалась на базі національної спеціалізованої лікарні МОЗ України ОХМАДИТ в медико генетичному центрі за спеціальністю генетика - медична.
Загальний стаж роботи 4,5 роки (на 2023 рік)

Усі роки навчання займалась науковою діяльністю, виступала на різних конференціях у Вінниці, Тернополі та Києві. Має друковані тези у багатьох наукових журналах. Входить до Подільської спілки педіатрів України. Прогресивна, молода лікарка, яка любить свою роботу та маленьких пацієнтів: "Моя мета - допомогти тим, хто цього потребує, тому ніколи не стою на місці і завжди самовдосконалююсь. Лікарка, яка знає англійську мову і безмежно закохана у доказову медицину. Чому батьки обрали мене - тому що з легкістю знаходжу спільну мову з малюками і з любов’ю лікую кожного пацієнта. Бо для мене важливий результат. Дипломи і сертифікати можу очно показати, бо у мене їх дуже багато.

Також веду свій блог для батьків:
https://www.instagram.com/explore/tags/doctor_anna_hodovaniuk/ "