Офтальмолог

Очі – це не тільки "дзеркало душі" , але ще й показник загального здоров’я.

До 1 року слід перевіряти зір обов’язково  в 1, 6, 12  місяців і чим раніше буде виявлена патологія, тим результативнішим буде лікування. Після року - огляд проводиться в 3, 5 років, обов’язково перед вступом до дитячого садочку і перед школою.

До особливої групи ризику відносяться діти:

  • якщо один або обоє батьків страждають відхиленнями зору;
  • якщо дитина народилась недоношеною;
  • якщо в родині є хворі глаукомою;
  • якщо батьки або діти хворіють на цукровий діабет.

Під час огляду офтальмолог перевірить у Вашої дитини:

  • стан повік (характер рухомості, відтінок шкіри, ширину та розмір очей), наявність почервоніння, виділень тощо;
  • стан сльозових протоків;
  • розташування і рухомість очних яблук;
  • стан зіниці (форма, помутніння);
  • гостроту зору (за допомогою таблиць або авторефкератометра);
  • розрізнення кольорів.

В клініці Вам  запропонують індивідуальні  заняття,  які допоможуть дитині зупинити погіршення зору та покращити його.

 

Дізнайтеся більше про лікування очних хвороб із статей:Прилади, що використовуються для лікування в приватній поліклініці "Малятко Плюс":

АмбліокорРайдугаМетод по В.В. Коваленко за допомогою лінійки акомодаційної Лазерна установка ЛТО-02Р
Прилад Амбліокор методу лікування «Відео-комп'ютерний аутотренінг» застосовується при всіх випадках стабільного зниження гостроти зору.

Метод має на меті розвиток природної здатності головного мозку відновлювати зображення, яке спотворюється на сітківці ока. Це дозволяє відновлювати зір при багатьох захворюваннях, при яких традиційні методи не завжди ефективні.

Апарат використовує біжучий та безперервний режими опромінення світловим потоком, що підсилює ефект лікування за рахунок збільшення числа біотропних  параметрів.

Використовують при спазмі акомодації; амбліопії; міопії; увеїті; кератиті; атрофії зорового нерва; дистрофії сітківки та крововиливу в неї; тромбозі сітківки; початковій катаракті; глаукомі; косоокості; зоровій втомі та ін.
Лінійка акомодаційна стигматична ЛА-С - призначена для лікування порушень зору (розлади акомодації).

Застосовується для лікування зниження зору при спазмі акомодації, короткозорості, косоокості, далекозорості, астенопіі, втомі очей при значному зоровому напруженні.

Призначена для лікування широкого спектру очних захворювань в рамках протизапальної, розсмоктуючої і стимулюючої терапії.

Застосовують при зоровій втомі, астенопії, амбліопії, аккомодаційнних порушеннях.

 

АСОАмбліопанорамаБівізіотренерВправи по А.Б. Дашевському
Призначений для біоритмічного впливу світлом різної довжини хвилі на орган зору з метою лікування амбліопії, короткозорості, спазму акомодації.
Прилад для стимуляції сітківки ока «Амбліопанорама» призначений для лікування амбліопії функціонального недорозвинення сітківки з будь-яким видом фіксації, дає підвищення гостроти зору амбліопічного ока, лікує співдружню косоокість, рефракційну амбліопію, починаючи з раннього віку.
Призначений для підвищення гостроти зору при амбліопії з центральною фіксацією, розвитку і закріплення одночасного і бінокулярного зору.

Являє собою дзеркальний роздільник полів зору. Прилад спонукає обидва ока до спільної діяльності.
Вправи проводяться під керівництвом лікаря з використанням плюсових і мінусових лінз для “масажу” м’язів ока.

Показання:
Міопія, Акомодаційна астенопія, Спазм акомодації, Рефракційна, дисбінокулярна амбліопія, Акомодаційна косоокість.

 

Макулостимулятор  БризСтрумокПрограмно-комп'ютерне лікування
Показаннями до лікування є міопія, гіперметропія, амбліопія, глаукома, дистрофія сітківки, атрофія зорового нерва, косоокість, зорове стомлення.

Внаслідок занять відбувається поліпшення мікроциркуляції сітківки, підвищується чутливість рецепторів сітківки і гострота зору.
Апарати для стимуляції зору Бриз успішно застосовуються на Україні для лікування і профілактики короткозорості, далекозорості легкої та середньої тяжкості, спазму акомодації, псевдоміопії, астигматизму, для зняття втоми очей, при комп'ютерному зоровому синдромі.

Апарат покращує функціональну регуляцію очних м'язів і зорового нерва. Знімає напругу з очей і мозку.
Дія приладу "Струмок" грунтується на тренуванні механізму акомодації.

Призначений для лікування і стабілізації міопічного процесу, для стимуляції і тренування органу зору, амблиопии, гиперметриопии, астигматизмі, пресбіопії.
Програми (у вигляді гри) призначені для діагностики та лікування амбліопії, косоокості, відновлення і розвитку бінокулярного зору, розвитку правильної локалізації та фіксації, підвищення гостроти зору.

Під час лікування відбувається локальне та загальне подразнення сітківки яскравими колірними динамічними стимулами.