Масажист-реабілітолог

Засоби фізичної реабілітації - це масаж, лікувальна фізична культура, фізіотерапія, працетерапія тощо.

Наш новий масажист - реабілітолог має гарний досвід в реабілітації сколіозу та іншої патології хребта і спеціалізується на реабілітації і масажі дітей старше 1 року.

Наші спеціалісти:


 

Реабілітація - означає відновлення


Науково-технічна революція, з одного боку, полегшила працю людини, з іншої - привела до різкого обмеження її рухової активності. З’явилася хвороба XX ст. - гіподинамія, або гіпокінезія (малорухливість), з усіма її негативними наслідками.

Будь-яка робота завдає свій відбиток, як на характер людини, так і на її фізичний стан і здоров'я. У кожному виді зайнятості є свої професійні захворювання. Після багатьох років однієї і тієї ж трудової діяльності вони починають прогресувати і давати про себе знати, якщо вчасно не проводити профілактику цих захворювань.

Як конкретний приклад можна привести "офісні" захворювання. До них в основній масі відносяться захворювання, пов'язані з проблемами хребта: сколіоз, сутулість, захворювання суглобів, пов'язані із застоєм в них рідини і так далі. Також бич багатьох сучасних дорослих  - це надмірна вага. Школярів, звичайно, це теж стосується: діти, в основному, днями сидять, згорбившись,  за підручниками чи за комп'ютерними іграми, не відвідують спортивних секцій.
Чому ж виникає такий букет хвороб? Відповідь проста: всі ці проблеми зі здоров'ям провокує сидячий спосіб життя, нестача активності і руху.

З цього можна зробити висновок, що школярам (чи дорослим - офісним працівникам) необхідно рухатись, хоча б більше ходити.  Але при розвинутому захворюванні, яке пов'язане із проблемами хребта,  ходьби та зарядки вже мало.

І в якості профілактики, і як один із методів лікування, можуть допомогти грамотно підібрані  реабілітологом лікувальні фізичні вправи. Спеціаліст, обстеживши пацієнта, зможе підібрати індивідуальний комплекс  лікувальних вправ. Якщо людина буде систематично виконувати вправи вдома,то ризик захворіти на вертебральні захворювання, пов'язані з "сидячим способом життя",  значно зменшиться.

Також фізична реабілітація є невід'ємною складовою  в ортопедії та травматології.

Масаж

  

Масаж являє собою універсальний комплекс маніпуляцій, що проводяться за допомогою контакту рук людини з тілом — це всілякі розминання, поплескування, погладжування, а в деяких випадках (при необхідності) — і жорсткий тиск або щипки. За допомогою масажних технік можна зняти хронічну втому, розслабити м’язи, заспокоїти емоції і усунути біль.

Під час сеансу масажу активізується і «підключається» величезна кількість самих різних, - які раніше «дрімали», та незадіяних у звичайному житті, рефлекторних реакцій, що в підсумку призводить для поліпшення функціонування периферичної та центральної нервових систем. Всі ми знаємо, що розслаблення тканин м’язів в результаті або після сеансу масажу призводить до усуненню болю. Але, крім цього, регулярний масаж сприяє очищенню шкіри від відмерлих клітин, поліпшення кровообігу у всіх органах тіла, підвищення м’язового і шкірного тонусу.

В залежності від завдань впливу, може призначатись лікувальний масаж, оздоровчо-профілактичний, баночний і т.д.