Проведення лікувальних маніпуляцій

Внутрішньо-м'язові, внутрішньо-венні, під- та внутрішньошкірні ін’єкції, вакцинація

Після обстеження лікаря в приватній поліклініці "Малятко плюс" чи в іншій установі буває необхідно отримати ін'єкцію - внутрішньом'язово або внутрішньовенно. В тому числі і складні ін'єкції, що призначає офтальмолог.

Для цього запрошуємо Вас до нашого комфортного маніпуляційного кабінету.

Переваги лікування у приватній поліклініці "Малятко плюс", Хмельницький

  • Усі маніпуляції відбуваються з ретельним дотриманням санітарних норм і карантинних умов, що є гарантом інфекційної безпеки для здоров'я наших пацієнтів.
  • Немає черги, так як усі відвідувачі приходять за попереднім записом.
  • Батьки відмічають, що наші медсестри, які давно працюють з дітьми, - уважні  та сердечні. Тому від відвідування Ви та Ваша дитина отримаєте максимальну психологічну підтримку. Це актуально як ніколи для маленьких пацієнтів і ОСОБЛИВИХ діток.
  • Перед початком будь-якої процедури Ви будете повідомлені про її наслідки, обізнані з відчуттями, порядком проведення. Персонал докладає максимум зусиль для запобігання дискомфорту і побічних дій.
  • Наші спеціалісти використовують найсучасніший інструментарій і, звичайно ж, дотримуються всіх необхідних наказів МОЗ щодо дотримання карантинних умов, профілактики гепатиту, СНІДу та інших інфекційних захворювань.

 

Також, за необхідності ми проводимо щеплення дітей та дорослих усіма видами вакцин. Ви можете детальніше дізнатися про це на цій сторінці.

Не витрачайте власний час на  вистоювання довгих черг та свої нервові клітини від перебування у людних поліклініках.

Звертайтеся до "Малятко плюс" і отримуйте щеплення та внутрішньом'язові, внутрішньовенні маніпуляції з комфортом та у безпеці. Ми цінуємо комфорт наших відвідувачів. Запис за телефоном: 38 (067) 372-85-87