Лабораторна діагностика

Завдяки співпраці з провідними лабораторіями ми можемо надати нашим клієнтам широкий спектр результатів аналізів

Наш центр у Хмельницькому працює і з особливими дітками. Нам відомі потреби цих дітей в обстеженні і добре відомо, як важко здійснити ці обстеження.

Тому, ми зробили таку послугу в себе в поліклініці, коли за один раз (за один забір) можна здати:

 • всі аналізи, які потрібні на первинну консультацію,
 • аналізи в абсолютно різні лабораторії,
 • аналізи, які призначили інші лікарі,
 • аналізи, які хочуть контролювати батьки в ході лікування,
 • аналізи без направлень!
 • Також можна дозамовити обстеження без повторного взяття аналізів.

До нас почали приїжджати з інших областей. Але дуже важко їхати з дітьми, які не поснідали, в іншу область на здачу аналізів, і це набагато разів важче зробити, коли дитина особлива. Тому  ми вирішили здійснювати організовані виїзди по забору аналізів з лабораторною групою в інші міста.

Також ми організовуємо виїзні консультації генетиків Харківського генетичного центру, лікарів інших спеціальностей.

Наразі ми співпрацюємо з різними лабораторіями в Україні та за кордоном. Намагаємося реалізувати будь-який запит батьків і лікарів. Призначаються нові аналізи, від різних лікарів і закордонних також, і ми знаходимо лабораторії, в яких можна здати ці аналізи. Ми працюємо офіційно, маємо офіційні договори з цими лабораторіями та беремо кошти лише за забір і транспортування. Тому ціни не відрізняються від оригінальних, так якби Ви здавали такі аналізи напряму. Ми виконуємо всі вимоги кожної лабораторії стосовно преаналітики біоматеріалу, бо розуміємо, що це важливо для дитини і для батьків. У нас є свої кур'єри по Україні і за кордоном. Доставляємо максимально швидко, навіть за кордон у замороженому вигляді!

Якщо потрібні будь-які аналізи, навіть самі незвичні та рідкісні - пишіть, чи телефонуйте, а ми спробуємо це виконати. Нагадаємо, що це можуть бути не тільки діти, а й дорослі.

Такий забір може проводитись у вашому місті! Вам лише необхідно написати на viber (380673814121)
 

Приватна поліклініка "Малятко Плюс" стала партнером  найкращих лабораторій України і закордону. Відвідавши лише один раз наш медичний заклад і провівши лише одну маніпуляцію (взяття аналізу), ви можете отримати результат одразу від декількох лабораторій.

laboratorna_diagnostika
 
 Забір аналізів у дорослих і дітей з їх виконанням у різних лабораторіях України, Європи, США
Ви можете здійснити, не залишаючи меж міста!

Вам достатньо відвідати "Малятко Плюс" і очікувати результат на електронну пошту чи самостійно забрати результати, а ми подбаємо про транспортування Ваших аналізів до обраної Вами лабораторії.


Ми співпрацюємо з лабораторіями:

 • CSD,
 • Діагностика Плюс,
 • Харківський генетичний центр,
 • Др. Рьодгера (Німеччина),
 • інститут нейрохірургії ім. Ромоданова (Київ),
 • та іншими.

logo_01

 

Медична лабораторія CSD

logo_01

Харківський спеціалізований
медико-генетичний центр

logo_mdi1

Лабораторія Др.Рьодгера,
Німеччина

 Діагностика Плюс


logo1

Лабораторія "Діла"Зауважимо, що деякі лабораторії зберігають зразки ваших аналізів протягом певного часу і при необхідності можна дозамовити обстеження без повторного взяття аналізів.

Обстежуватись можуть і дітки і їх батьки, за направленням лікаря і без направлень. Ми створили для Вас та Ваших дітей максимально комфортні умови, а професійні медсестри зроблять процес забору швидким і безболісним.

Ви також можете переглянути інші статті за темою "Лабораторна діагностика":