Забір усіх аналізів за 1 ДЕНЬ

на найближчих вихідних!


У нас в поліклініці за один раз (за один забір) можна здати УСІ АНАЛІЗИ:
  • аналізи, які потрібні на первинну консультацію,
  • аналізи, які призначили інші лікарі,
  • аналізи, які хочуть контролювати батьки в ході лікування - без направлень!

Окрім забору у м. Хмельницький, ми вирішили здійснювати ОРГАНІЗОВАНІ ВИЇЗДИ по забору аналізів з лабораторною групою в інші міста.

Переваги співробітництва з ПП "Малятко плюс"

Наразі ми співпрацюємо з різними лабораторіями В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ. Намагаємося реалізувати будь-який запит батьків і лікарів. Призначаються нові аналізи, від різних лікарів і закордонних також, і ми знаходимо лабораторії, в яких можна здати ці аналізи. Ми працюємо офіційно, маємо офіційні договори з цими лабораторіями та беремо лише кошти за забір і транспортування. Тому ціни не відрізняються від оригінальних, так якби ви здавали такі аналізи напряму. Ми виконуємо всі вимоги кожної лабораторії стосовно преаналітики біоматеріалу, бо розуміємо, що це важливо для дитини і для батьків. У нас є свої кур'єри по Україні і за кордоном. Доставляємо максимально щвидко, навіть за кордон в замороженому вигляді!

❗УВАГА❗ Якщо потрібні будь-які аналізи, навіть самі незвичні та рідкісні - пишіть, ми спробуємо це виконати.
Нагадаємо, що послуга актуальна не лише для дітей, а й для дорослих.

Такий забір може бути у вашому місті! Вам лише необхідно написати на viber 0673814121. І ми приїдемо до вас! За інші міста - телефонуйте і дізнавайтеся дату і час зустрічі.
На постійній основі забір здійснюється в Хмельницькому у нашій поліклініці "Малятко Плюс".

Приєднуйтесь до нашого чату Viber Аналізи Малятко: https://invite.viber.com/?g=ENR0BLyxZEyVgVWUfHd_aLw_mWlC7ZSt для того, аби бути в курсі всіх наших виїздів на забори.

Детально ознайомитись із нашою діяльністю можна за посиланнями:

Спільноти у Facebook
Спільнота у Instagram