Прийом аналізів: Органічні кислоти сечі та Амінокислоти

у Хмельницькому в приватній поліклініці "Малятко+!"

Забір яких аналізів здійснюється у приватній поліклініці “Малятко+”?
  • Органічні кислоти сечі (пакет з 60 органічних кислот – найбільш обширне дослідження) – для діагностики вродженних органічних ацидурій (захворювань, викликаних порушенням метаболізму амінокислот). Термін виконання – 5 днів!
  • Амінокислоти крові й сечі – комплексне дослідження, яке використовується для діагностики спадкових й набутих захворювань, пов'язаних з порушенням амінокислотного обміну.

Спектр метаболомних досліджень в Хромолабі – це комплексна оцінка обміну нейромедіаторів, амінокислот, органічних кислот та ін. Ми впевненні у дослідженнях, що здійснює московська лабораторія, а саме тому співпрацюємо з нею та закликаємо довіритись і Вас! Приходьте у приватну поліклініку “Малятко+” й ми допоможемо у здачі найдостовірніших й найбільш розгорнутих аналізів!Чому ми довіряємо й співпрацюємо з лабораторією "Chromolab" (Москва)?

Тому що це лабораторія хроматографічних систем, яка щоденно удосконалюється  й продовжує розвивати багато направлень, пов'язаних з проведенням досліджень в області лабораторної метаболоміки.

Варто зауважити, що метаболоміка дозволяє визначити не лише традиційні показники (глюкоза, холестерол, креатинін та ін.), але й їх проміжкові метаболіти, а також широкий спектр різних діагностичних маркерів, аналіз яких допоможе детально дослідити обмін речовин і провести його оцінку індивідуально у кожного пацієнта.

Метаболомні дослідження допомагають прийняти діагностичні рішення лікарям усіх спеціальностей!

Більш розгорнуту інформацію можна отримати на офіційному сайті лабораторії "Chromolab ".

 

 

Довіряйте лише перевіреним лабораторіям, із якими співпрацює наша приватна поліклініка “Малятко+”!

Усі довідки й запис виключно за номером телефону – 0673728587