Сімейний лікар

Ви і ваші батьки мають можливість відвідати нашого сімейного лікаря.

У приватній поліклініці «Малятко Плюс» на Вас чекає сімейний лікар вищоі категоріі
(додаткова спеціалізація - пульмонологія).

На Заході сімейна медицина давно знайшла свою нішу і визнана однією з найефективніших. Розвиток сімейної медицини в Україні та бепосередньо у Хмельницькому - це ще один крок назустріч нашим пацієнтам!

Завдяки постійному лікуванню людини у одного спеціаліста, сімейному лікарю не лише дуже добре відома вся історія хвороб пацієнта, йому також відомі медичні карти всієї родини. Знаючи загальний стан здоров'я у сім'ї лікар може набагато точніше встановити діагноз, завчасно передбачити можливі ускладнення, а також більш ефективно призначати профілактичні заходи чи обстеження. До того ж сімейному лікарю легше визначити випадки спадкових хвороб.

До того ж, для людей стає все важливішим чинник економії часу: в умовах сучасного життя пацієнт не може дозволити собі, зіткнувшись з проблемою, проходити ланцюжок різних фахівців, чекаючи аналізи і діагноз від кожного. Час стає все дорожче, і такий універсальний спеціаліст, як сімейний лікар якраз той, хто допоможе комфортно та ефективно вести лікування всієї родини.

Важливо! Можна отримати ЛІКАРНЯНИЙ ЛИСТ по хворобі (для дорослого, а не тільки по догляду за дитиною) для працюючих!ПП "Приватна клініка "Малятко Плюс" постійно покращує лікувальну базу.
Наразі ведуться перемовини про прийом вузьких спеціалістів для дорослих (невролог, кардіолог, ортопед та ін).

Слідкуйте за новинами!