Як пришвидшити одужання та уникнути побічних ефектів після COVID-19?

Секрети гастроентеролога Вінжанівської Вікторії Віталіївни


Гастроентеролог дорослого відділення ПП “Малятко Плюс” Вінжанівська Вікторія Віталіївна ділиться секретами швидкого одужання після коронавірусної інфекції без побічних ефектів, а також секретом формування стійкої ремісії до вірусу.

То в чому ж секрет?


Секрет в КОМПЛЕКСНІЙ БІОРЕГУЛЯЦІЙНІЙ ТЕРАПІЇ, яка проводиться лише в нашому медичному центрі “Малятко Плюс”.

Впевненні, що ви чули про різні методи відновлення організму після коронавірусу, але запевняємо, що ви нічого не знаєте про поєднання традиційних алопатичних методів з комплексною біорегуляційною терапією.

Про терапію.

Біорегуляційний підхід в лікуванні пацієнта дозволяє організму відновити власні захисні сили.

Головна мета біорегуляційного підходу – відновити нормальну роботу регуляторних систем організму і надати йому можливість краще боротись із своїми проблемами. Саме тому ми розглядаємо організм вцілому, а не окремо лише гастрологічні проблеми. Лише після цього можемо визначитись із тактикою лікування.

 Пам'ятаєте - при Covid-19 уражаються не лише легені, а й шлунково-кишковий тракт, який також потребує реабілітації! Використовучи цей підхід разом із традиційніми методами, ми здійснюємо максимальний ефект для покращення роботи всього організму.

Яким чином діє терапія?
  • Спочатку ми обстежуємо роботу усього організму в цілому
  • Потім визначаємось з тактикою лікування
  • До традиційної медицини підключаємо біорегуляційний підхід, що включає використання ін'єкційних та преоральних препаратів, які широко використовуються в натуропатичних клініках Німеччини.

В чому особливість препаратів?
  • це комплексні біорегуляційні компоненти у надзвичайно високих розведеннях
  • через відсутність побічних дій використовуються для вразливих категорій пацієнтів: діти і дорослі із супутніми патологіями, вагітні та годуючі, люди старшого віку
  • високоефективні при правильному застосуванні

Записуйтесь на консультацію до гастроентеролога Вінжанівської В.В. й швидко позбуваєтесь наслідків Covid-19!

#ковід19 #постковіднареабілітація #коронавірус