Офтальмологія

Для діагностики, профілактики і лікування короткозорості, далекозорості, астигматизму, косоокості та інших порушень рефракції у нас створений лікувально-діагностичний стимулюючий апаратний комплекс.

 

Для діагностики, профілактики і лікування короткозорості, далекозорості, астигматизму, косоокості та інших порушень рефракції у дітей у нас створений лікувально-діагностичний стимулюючий апаратний комплекс.

Зберегти і відновити зір допомагають сучасні офтальмологічні прилади, які ми використовуємо в нашому кабінеті. У кожного з них своя дія і призначення, а в комплексі вони здатні суттєво допомогти і стимулювати стійке покращення зору. Заняття призначаються індивідуально, з урахуванням  захворювання, важкості захворювання, віку дитини та ін. Курс лікування розрахований на 5-10 занять, що тривають 30-60 хвилин, в залежності від патології та може включати: масаж, електростимуляцію, фототерапію, комплекс комп’ютерних програм та ін.

Апаратні методики лікування активно застосовуються в сучасній дитячій офтальмології в усьому світі. Вони дозволяють ефективно боротися з проблемами очей, пов'язаними з порушеннями координації роботи м'язів, оптичними порушеннями, а також із зоровими навантаженнями.
Особливо результативним вважається застосування апаратних методик для лікування дитячих захворювань очей, які пов'язані з порушенням координації і роботи очного м'язового апарату.

Лікувальння комплексно проводять наші офтальмологи, які володіють найсучаснішими методиками лікувальної корекції, мають великий практичний досвід роботи і знання психології маленьких пацієнтів. Саме це дозволяє проводити процес лікування з елементами гри, невимущеного і цікавого спілкування, водночас з максимальною ефективністю і комфортом, що надзвичайно важливо як для дітей, так і для їхніх батьків.

 

Прилади, що використовуються для лікування в приватній поліклініці "Малятко Плюс":

АмбліокорРайдугаМетод по В.В. Коваленко за допомогою лінійки акомодаційної Лазерна установка ЛТО-02Р
Прилад Амбліокор методу лікування «Відео-комп'ютерний аутотренінг» застосовується при всіх випадках стабільного зниження гостроти зору.

Метод має на меті розвиток природної здатності головного мозку відновлювати зображення, яке спотворюється на сітківці ока. Це дозволяє відновлювати зір при багатьох захворюваннях, при яких традиційні методи не завжди ефективні.

Апарат використовує біжучий та безперервний режими опромінення світловим потоком, що підсилює ефект лікування за рахунок збільшення числа біотропних  параметрів.

Використовують при спазмі акомодації; амбліопії; міопії; увеїті; кератиті; атрофії зорового нерва; дистрофії сітківки та крововиливу в неї; тромбозі сітківки; початковій катаракті; глаукомі; косоокості; зоровій втомі та ін.
Лінійка акомодаційна стигматична ЛА-С - призначена для лікування порушень зору (розлади акомодації).

Застосовується для лікування зниження зору при спазмі акомодації, короткозорості, косоокості, далекозорості, астенопіі, втомі очей при значному зоровому напруженні.

Призначена для лікування широкого спектру очних захворювань в рамках протизапальної, розсмоктуючої і стимулюючої терапії.

Застосовують при зоровій втомі, астенопії, амбліопії, аккомодаційнних порушеннях.

 

АСОАмбліопанорамаБівізіотренерВправи по А.Б. Дашевському
Призначений для біоритмічного впливу світлом різної довжини хвилі на орган зору з метою лікування амбліопії, короткозорості, спазму акомодації.
Прилад для стимуляції сітківки ока «Амбліопанорама» призначений для лікування амбліопії функціонального недорозвинення сітківки з будь-яким видом фіксації, дає підвищення гостроти зору амбліопічного ока, лікує співдружню косоокість, рефракційну амбліопію, починаючи з раннього віку.
Призначений для підвищення гостроти зору при амбліопії з центральною фіксацією, розвитку і закріплення одночасного і бінокулярного зору.

Являє собою дзеркальний роздільник полів зору. Прилад спонукає обидва ока до спільної діяльності.
Вправи проводяться під керівництвом лікаря з використанням плюсових і мінусових лінз для “масажу” м’язів ока.

Показання:
Міопія, Акомодаційна астенопія, Спазм акомодації, Рефракційна, дисбінокулярна амбліопія, Акомодаційна косоокість.

 

Макулостимулятор  БризСтрумокПрограмно-комп'ютерне лікування
Показаннями до лікування є міопія, гіперметропія, амбліопія, глаукома, дистрофія сітківки, атрофія зорового нерва, косоокість, зорове стомлення.

Внаслідок занять відбувається поліпшення мікроциркуляції сітківки, підвищується чутливість рецепторів сітківки і гострота зору.
Апарати для стимуляції зору Бриз успішно застосовуються на Україні для лікування і профілактики короткозорості, далекозорості легкої та середньої тяжкості, спазму акомодації, псевдоміопії, астигматизму, для зняття втоми очей, при комп'ютерному зоровому синдромі.

Апарат покращує функціональну регуляцію очних м'язів і зорового нерва. Знімає напругу з очей і мозку.
Дія приладу "Струмок" грунтується на тренуванні механізму акомодації.

Призначений для лікування і стабілізації міопічного процесу, для стимуляції і тренування органу зору, амблиопии, гиперметриопии, астигматизмі, пресбіопії.
Програми (у вигляді гри) призначені для діагностики та лікування амбліопії, косоокості, відновлення і розвитку бінокулярного зору, розвитку правильної локалізації та фіксації, підвищення гостроти зору.

Під час лікування відбувається локальне та загальне подразнення сітківки яскравими колірними динамічними стимулами.