АПАРАТНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ЗОРУ

У ПП "Малятко плюс" створено потужний лікувально-діагностичний центр

Апаратні методи лікування в приватній поліклініці "Малятко Плюс":

Апарат МіражАпарат Міраж - на сьогодні єдиний в нашій області- застосовується для тренування синхронізації зору при косоокості (косині).
Очі пацієнта засвічують окремо, потім йому пропонується «злити» два зображення в одне.
На останньому етапі терапії застосовують диплоптичні методи з використанням апаратів для вироблення об'ємного бінокулярного зору.

Офтальмохромотерапія - лікування за допомогою колірної стимуляції, яке базується на нормалізації мікроциркуляції крові, викликає протизапальний, аналгезуючий, біостимуляційний ефект. Відбувається фотобіоактивація на молекулярному, клітинному, тканинному, органному та системному рівнях. Застосовуються чотири кольори: основні - зелений, синій; додаткові - червоний, жовтий. Спричиє позитивний ефект при лікуванні спазму акомодації, амбліопії, міопії, астигматизму, увеїті, кератиті, атрофії зорових нервів, дистрофії сітківки і крововиливах в неї, тромбозу судин сітківки, зоровому стомленні, «комп'ютерному синдрому».

Офтальмологічний масажер Breeze призначений для лікування і профілактики короткозорості і далекозорості легкого і середнього ступеню, псевдоміопії (спазм акомодації),астигматизму, для зняття втоми при комп'ютерному зоровому синдромі. Апарат покращує циркуляцію крові в капілярах, посилює обмінні процеси, снижує внутрішньочерепний тиск, покращує прохідність судин головного мозку, швидко знімає нервове напруження.

ВІЖН. Апарат заснований на методиці тренувань бінокулярного зору і тристоронньої взаємодії в сприйнятті зображення, використовуються LED дисплеї для фіксації уваги пацієнта.
Використовується для лікування амбліопії, спазму акомодації, міопії і косоокості. Під час перегляду яскравих, ритмічних мультфільмів і фільмів відбувається інтенсивна світлостимуляція сітківки. Апарат поступово пригнічує точку фіксації, шляхом повторних стимуляції певною довжиною хвилі червоного світла і візуальним тренінги за допомогою шахової дошки, для лікування амбліопії.

Апарат спектральний офтальмологічний АСО-3УМ. Квантова офтальмотерапія - якісно новий напрямок в офтальмології та медицині. Клінічні випробування і спостереження показали, що лікування засноване на біоритмічному впливі на орган зору квантів світла забезпечує енергетичний гомеостаз в організмі, підвищує імунітет і служить універсальним методом лікування очей, внутрішніх органів і нервової системи.

Точковий масаж для відновлення і покращення зорових функцій.

Програмно-комп'ютерне лікування - лікування призначене для діагностики та лікування амбліопії, косоокості, відновлення і розвитку бінокулярного зору, розвиток правильної локалізації та фіксації, підвищенню гостроти зору. Під час лікування відбувається локальне та загальне подразнення сітківки яскравими колірними динамічними стимулами. В основу покладені методи плеоптики, ортоптики і діплоптики. Програмне лікування виконано у вигляді гри для більш активної участі дитини в процесі лікування.
Показання до лікування: амбліопія будь-якого ступеня, порушення бінокулярного зору, косоокість, спазм акомодації, міопія, втома очей при роботі за комп'ютером, будь-яке зорове навантаження, для профілактики погіршення зору.

Лінійка акомодаційна стигматична ЛА-СЛінійка акомодаційна стигматична ЛА-С - призначена для лікування порушень зору (розлади акомодації) за методикою проф. В. І. Сердюченко та проф. В. В. Коваленко. Застосовується для лікування зниження зору при спазмі акомодації, короткозорості, косоокості, далекозорості, астенопіі, втомі очей при значному зоровому напруженні. Можливе тренування зору в домашніх умовах.

Прилад "Струмок" - дія якого грунтується на тренуванні механізму акомодації. Призначений для лікування та стабілізації короткозорості, зняття спазму акомодації, для зниження стомлення при роботі з комп'ютером і в якості післяопераційного реабілітаційного засобу.

АмбліопанорамаАмбліопанорама. Прилад для стимуляції сітківки ока «АМБЛІОПАНОРАМА» призначений для лікування амбліопії функціонального недорозвинення сітківки з будь-яким видом фіксації, дає підвищення гостроти зору амбліопічного ока, лікує співдружню косоокість, рефракційну амбліопію, починаючи з раннього віку.

Бівізіотренер БТВР-2 призначений для підвищення гостроти зору при амбліопії з центральною фіксацією, розвитку і закріплення одночасного і бінокулярного зору.
Бівізіотренер БТВР-2 являє собою дзеркальний роздільник полів зору. Принцип дії бівізіотренера полягає в наступному: пацієнт через окуляр одним оком бачить у дзеркалі зображення висунутого об'єкта (малюнка), яке проектується на основу приладу. Це уявне зображення сприймається другим оком як дійсне, що спонукає обидва ока до спільної діяльності.

Радуга. Апарат АДФТ-4-«Радуга », поряд з безперервним, використовує бігучий режим опромінення світловим потоком, що в порівнянні з іншими апаратами підсилює ефект терапевтичної дії за рахунок збільшення числа біотропних  параметрів. Світлолікування можна використовувати при патологіях: спазму акомодації; амбліопії різної етіології; міопії; увеїтов; кератитів; атрофії зорового нерва; дистрофії сітківки та крововиливу в неї; тромбозів сітківки; початкової катаракти; глаукоми; косоокості; зорової втоми  та ін.

Біоптрон-Zepter. Біоптрон-Zepter - система високоінтенсивної світлотерапії, що випромінює світло без УФ випромінювання. Світло Біоптрон має біостимулюючий ефект і застосовується для лікування ячменів, халязіонів, хронічних блефаритів, а також в якості протизапальної терапії переднього відрізка ока.

АмбліокорАмбліокор. Комплекс «Амбліокор-01» застосовується при всіх випадках стабільного зниження гостроти зору у дітей і дорослих. Курс лікування складається з 15 - 20 півгодинних сеансів.
Показання до застосування:

  • Нехірургічне відновлення гостроти зору при всіх формах аметропії: короткозорості, далекозорості та астигматизмі, особливо ефективний при важких формах аметропії в дитячому віці.
  • Лікування всіх форм амбліопії, косоокості і ністагму без обмежень за ступенем важкості захворювання та віку пацієнтів.
  • Реабілітація пацієнтів з органічною патологією (дистрофія сітківки, атрофія зорового нерва).
  • Вікова далекозорість внаслідок пресбіопії.
  • Корекція при незадовільних результатах рефракційної хірургії.
  • Прилад є ідеальним засобом боротьби з астенопією.

Апарат для низькоінтенсивної лазерної терапії«Лазер». Апарат для низькоінтенсивної лазерної терапії в офтальмології ЛТО-02Р.
Апарат призначений для лікування широкого спектру захворювань очей з протизапальна, розсмоктувальна і стимулююча терапія.
Механізм стимулюючої дії низькоенергетичного лазерного випромінювання: енергія кванта червоного когерентного світла (1,96 ЕВ) занадто мала для руйнування енергетичних зв'язків молекули (більше 40 ЕВ), одночасно достатня для збудження електрона. При поглинанні світла клітинною фоторецепторною молекулою виникає фотодинамічної ефект, який реалізується активацією ядерного апарату і посиленням активності ДНК-РНК рибосом. Важливу роль відіграє активація каталази, супероксідісмутази і цитохромоксидази, а також трансформація кисню в одну з активних форм - синглетний стан. Зазначені зміни в клітині забезпечують посилення регенерації пошкоджених органел, сприяють утворенню фаголізосом, перетравлювання патогенних агентів і підвищують рівень енергетичних процесів в мітохондріях.

Апарат для тренування аккомодації ОКСИСАпарат для тренування аккомодації ОКСИС.
Призначений для тренування і зняття спазму акомодації очей, профілактики короткозорості і далекозорості. В основу функціонування виробу покладено метод, відомий під назвою «Мітка на склі». Метод полягає в тренуванні акомодації чергуванням розслаблення і напруження циліарного м'яза ока шляхом зміни відстані між зображенням об'єкта, що демонструється, і очима пацієнта з ближчої на більш віддалену і назад. Так само додатковий релаксаційний ефект дають повторювані переведення погляду зверху вниз, справа наліво і зліва направо.


 Якісна допомога сьогодні доступна! Сучасні ортоптичні прилади допоможуть зберегти і відновити зір Ваших дітей.