Офтальмологічні обстеження

Комплексна діагностика офтальмологічних захворювань проводиться лікарем – дитячим офтальмологом в умовах спеціально облаштованого кабінету.

Для діагностики, профілактики і лікування короткозорості, далекозорості, астигматизму та інших порушень рефракції у дітей, у нас створений лікувально-діагностичний стимулюючий апаратний комплекс.

Зберегти і відновити зір допомагають сучасні орт-оптичні прилади, які ми використовуємо в нашому кабінеті. У кожного з них - своя дія і призначення, а в комплексі вони здатні суттєво допомогти і стимулювати стійке покращення зору.

Заняття призначаються індивідуально, з урахуванням виду захворювання, його важкості, віку дитини тощо. Курс лікування розрахований на 10-15 занять, що тривають 45-90 хвилин, залежно від патології. Відповідно до характеру захворювання, в комплекс можуть увійти: вакуумний масаж, електростимуляція, фототерапія, комплекс комп’ютерних програм та інше.

  1. Візометрія - визначення гостроти зору в далину. При цьому пацієнт дивиться на таблиці з буквами, цифрами, знаками, на які вказує лікар і називає їх. Визначення гостроти зору проводиться спочатку без корекції, потім, якщо є порушення, з корекцією ( для цього використовуються спеціальні лінзи, оправи).

  2. Обстеження кольорового зору.

  3. Офтальмоскопія - метод дослідження очного дна (сітківки і її судин, зорового нерва, судинної оболонки). Дослідження проводиться за допомогою спеціального пристрою – офтальмоскопа.
  4. Авторефкератометрія - метод, що застосовується для визначення оптичної сили ока (рефракції) і кривизни рогівки. Процедура проводиться на автоматичному авторефкератометрі – пристрої, що самостійно проводить оцінку оптичної системи очей. Це сучасний комп’ютеризований пристрій, обладнаний відеокамерою, який фукусує пристрій на око, знімає показники його оптики. Після цього авторефкератометр сам налаштовується і обстежує друге око. Завершується процедура роздруківкою даних рефракції кожного ока з вказаною міжзіничною відстанню.

    Якісна допомога сьогодні доступна! Сучасні орт-оптичні прилади допоможуть зберегти і відновити зір Ваших дітей.