Тести для перевірки зору

Тест на кольоросприйняття


Після того, як в інтернеті бурхливі суперечки викликав колір сукні, яка одним здавалося синьо-чорною, а іншим - біло-золотим, стало зрозуміло, що не всі ми бачимо світ однаково. Наприклад, багато людей не бачать різниці між червоним і винним відтінками - для них це просто червоний колір.

Насправді все зводиться до того, скільки колб - фоточутливих рецепторів - містить сітківка ваших очей. Професор Діана Дерван, фахівець з нейромаркетингу, опублікувала цікавий тест, за допомогою якого можна визначити, скільки таких колбочок є у вас. Як показує статистика, тільки одна людина з чотирьох людей бачить всі кольори цього спектру. Щоб пройти тест, порахуйте, скільки кольорів ви бачите в спектрі.Результати тесту

Менше 20 кольорів. Ви - дихромат. Тобто у вас тільки два типи кольорочутливих колб в оці. Можливо, найчастіше ви носите чорний, бежевий або синій одяг. 25% людей належать цій категорії.

Від 20 до 32 кольорів. Ви - трихромат. У вас є три види колбочок в оці. Ви можете розрізняти багато відтінків у фіолетовій, синій, зеленій і червоній областях спектру. У цю категорію потрапляє близько 50% населення Землі.

Від 32 до 39 кольорів. Вітаємо! Ви - тетрахромат. У таких людей працює чотири види колб. Швидше за все, вас дратує жовтий і ви не носите одяг цього кольору. Близько 25% людей - тетрахромати.

Понад 39 кольорів.
Тоді перерахуйте знову! Діана Дерван пояснює, що на цьому спектрі - всього 39 різних кольорів і, імовірно, тільки 35 видно добре, з урахуванням того, що ви дивитеся на екран комп'ютера, а не на паперовий оригінал.

 Тест на наявність короткозорості і далекозорості


Дуохромний тест online, допоможе визначити який у Вас зір - короткозорість (-), далекозорість (+) або емметропія (норма).


Отже, Якщо Ви користуєтеся лінзами або окулярами для дали, тест потрібно проходити в них.
Проведіть тест для одного, а потім -для іншого ока.Результати

    При емметропіі (нормальному зорі) око бачить букви з обох сторін однаковими за темнотою і чіткістю.
    Якщо символи здаються Вам більш чіткими на червоному фоні, то існує велика ймовірність наявності короткозорості; якщо на зеленому, то можна припустити наявність у вас далекозорості.

 

Наступні тести готуються до публікації