Програма для дітей з ортопедичною патологією

Травматолог-ортопед з неврологом та реабілітологом розроблять програму для лікування захворювань ОРА

Останнім часом спостерігається тенденція до стійкого зростання числа дітей з вродженою і набутою патологією опорно-рухового апарату. Порушення постави, патологія суглобів, плоскостопість… На жаль, подібні діагнози нерідко спостерігаються у дітей молодшого шкільного віку і навіть у  дошкільнят.

Дитина у віці 5-8 років проходить період швидкого росту. В цей час здійснюються великі зміни в кістково-м'язевому апараті: укріплюється скелет, формується кістковий скелет стопи, відбувається нарощування м’язевої маси тіла, зміцнення сухожиль. Опорно-рухова система дитини повинна пристосуватись до цих змін, виробити новий механізм перерозподілу  навантажень.  І не завжди цей процес проходить правильно. Статистика невтішна: за результатами профілактичних оглядів школярів 6-8 років, порушення постави та різні проблеми опорно-рухового апарату спостерігаються у 70% дітей.

Плоскостопість та порушення постави (викривлення хребта) – це не тільки естетична проблема. Без своєчасного лікування ці порушення можуть призвести до важких ускладнень і стати причиною не тільки захворювань опорно-рухового апарату, а й порушень інших систем організму. Наприклад, деформації грудної клітки і хребта в грудному відділі призводять до поверхневого дихання, в результаті чого організм не отримує необхідну кількість кисню, знижується обмін речовин, порушується робота серця. Деформація хребта  в поперековому відділі часто призводять до порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Тільки своєчасне лікування та реабілітація дозволять Вашому малюку стати здоровим, застерегти від ускладнень інших органів і систем.

Можливість проведення лікувальної фізкультури та масажу дозволили створити такі комплекси лікувальних заходів, які раніше були доступними лише в санаторіях. Тепер це можливо і в нас, в межах міста. Програма складена так, щоб забезпечити максимально ефективне лікування та профілактику за рахунок комплексного підходу.

Всю інформацію Ви можете дізнатись за телефонами + 38 (0382) 70-70-41, + 38 (067) 372-85-87

Інші види лікувально-реабілітаційних послуг для дітей у нашій поліклініці: